top of page
hakkizmizda_3.jpg

CEO’DAN MESAJ

Sizin İçin Buradayız

Şirketimiz 1987 yılında yağlı boyaların uygulanmasında kullanılan ilk kumaş ruloları Türkiye'ye ithal ederek Türk boya pazarına ve uygulamacılara tanıtmıştır. Özenle seçilen hammaddelerin yanı sıra rulolarda kullanılan teknik kumaşları örme ve dokuma olarak son teknolojiler ile donatılmış tesisimizde üretmektedir. Yarı mamüllerini fabrikamızda üreterek  kalite hedefinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinip, yoluna dinamik ve enerjik tam takım anlayışıyla bir bütün olarak devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Boya tatbik ürünlerimizle tüm dünya ve Türkiye'deki tüm yüzeyleri renklendirerek profesyonel yaklaşımımızla sektöre en büyük katkıyı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Globelleşen dünyanın normlarına öncülük eden kaliteli ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetinin devamlılığı ve uygulamacıların rahatlığı için daima yeni ürünler geliştirmektir.

Unirulo, boya rulolarında sadece ihtiyacınız olan şeyi değil, aynı zamanda en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla ayağınıza getiriyor. Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz deneyim sayesinde, müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak eksiksiz ve etkili bir hizmet veriyoruz.

AMACIMIZ

Boya pazarına ve pazarın gelişimine paralel bir ilerleme gösteren boya tatbik araçlarının üretimini yaparak pazardaki en büyük paya sahip olmaktır. Kaliteli üretilen ürünlerimizle ve titizlikle verilen hizmetlerimizle aranılan en iyi marka ve sektörün lideri olarak yolumuza devam etmektir. Bu konuda gerek markamızla ve gerekse Türkiye ve dünya pazarındaki seçkin boya firmalarının da tedarikçisi olarak aranan bir marka olmaktır.

Bu aşamada sizleri yanımızda görmek, şirketimiz için gurur kaynağı olacaktır

 

İster tek seferlik alıcı olun, ister toptan iş yapmak isteyin, her aşamada mükemmel ürünler ve olağanüstü hizmet sizleri bekliyor. Aşağıdan envanterimizi inceleyin ve aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin.

bottom of page